poniedziałek, 15 września 2014

MANEKINY ...DEKORACYJNE

 Tak moje ostatnie  pannice w pełnym składzie .....nie liczę poprzednich prac ...i  mojego dziecięcego  manekina ...ale o nim już niebawem .....
  Tak po prawdzie to taka moja generalna próba z robieniem manekinów, osobiście uważam, że na żywo się prezentują lepiej, zwłaszcza jeśli pasują do pomieszczenia, w pokoju gdzie jest moja biblioteczka dość  pokaźna zresztą, jak na długoletnią fankę książek przystało, idealnie wkomponował się manekin po prawej z motywem starych gazet.

Córce  marzy się ten po lewej ...z ćwiekami,niestety pokój ma za mały i każdy kąt zajęty, aby mógł tam manekin stanąć, wracając do tej próby to chciałam używać przy robieniu manekinów różnej materii, i tak metoda dekupażu  dobrze się  sprawdza  wizualnie jak i praktycznie ....kurze ...wiadomo ...zaś manekiny zaopatrzone jeszcze w inne ozdobniki, są uważam bardziej ciekawe, ale utrzymanie ich i obchodzenie się z nimi wymaga więcej roboty niż przetarcie szmatką ....
Najdłużej z powyższych, mam manekina z pawimi piórami i tu szmatka i delikatne odkurzanie ...się sprawdza ....póki co :)5 komentarzy:

 1. zdradzisz gdzie kupujesz manekiny.
  Wszystkie piękne, ale gazetowy naj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Graszko manekiny z rok temu kupiłam okazyjnie ....likwidacja sklepu była i dzięki temu okazyjna cena też zrobiła to że je nabyłam ...jedynie nogi ...musiałam dokupić , metalowe były w komplecie ...ale one nie są takie fajne .

   Usuń
 2. A mnie ten czarno- złoty zachwycił!

  OdpowiedzUsuń
 3. fantastyczzne są! najbardziej podoba mi sie ten brązowy z koronką , ten najdelikatniejszy :)

  OdpowiedzUsuń